meniu

PAŽINTINIS BŪKOS ir SROVĖS PLAUKIMAS

Organizuojamas vasaros metu, nuo gegužės
iki spalio mėn.
nuo 59 Eur
~8 val.
Vidutinis
~15 km
6-14 žmonių
Vaišnoriškė

Pasinerkite į lėtą Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos gyvenimą 5 valandas plaukiant baidare. Vaizdingi Būkos ir Srovės upių vingiai, praplaukiami krikštoliniai ežerai, laukinė gamta ir etnografiniai kaimai padarys jūsų poilsį nepamirštamu.
Maršrutas
Pradžia
Susitinkame Visagine prie LitWild ofiso. Važiuojame iš Visagino į plaukimo pradžią netoli Vaišnoriškės kaimo (maždaug 40 minučių).

Jūs gausite baidares, gelbėjimosi liemenes, irklus ir išklausysite saugos instruktažą.
Plaukimas baidarėmis Būkos upe su gidu
Irkluosite palei vaizdingiausią laukinį upės krantą, besimėgaujant vasaros vidurdienio ramybe. Čia nereikia skubėti, jūs liekate vieni su gamta, tiktai gamta ir jūs. Tai suteikia galimybę patirti ir įvertinti Aukštaitijos nacionalinio parko nepaliestą grožį.
Trumpas sustojimas
Maršrute yra suplanuota kultūrinė-istorinė pertraukėlė, kurios metu jus galėsite susipažinti su etnografiniu kaimu Vaišnoriške, o vėliau, maždaug viduryje maršruto bus ilgesnė pietų pertrauka. Priklausomai nuo oro sąlygų, galima išsimaudyti gražaus miško ežero Baluošo gaivinančiose vandenyse.
Plaukimas baidarėmis Srovės upe su gidu
Irkluosite toliau, gėrėsitės nuostabiu vingiuojančių krantų grožiu, tikra laukine, bet draugiška gamta. Praplauksite net 4 nuostabius ežerus, pamatysite Ginučių vandens malūną ir gal net išdrįsite išsimaudyti po jo kriokliais!
Pabaiga

Turas baigiasi Almajo ežere. Baigus plaukti vairuotojus nuvešime į automobilių palikimo vietą. Grįžtame į Visaginą (40 minučių).

Į kainą įeina
  • Vietinis angliškai/lietuviškai/rusiškai kalbantis gidas
  • Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojo bilietas
  • Baidarių ir saugos reikmenų nuoma
  • Vairuotojų pervežimas po plaukimo į automobilių palikimo vietą
  • Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojo bilietas
  • Dalyvių pervežimas gali būti organizuojamas atsižvelgus į dalyvių skaičių (vietų skaičius ribotas)
  • Gardi, žolelių arbata, užkandžiai ir pietūs